داووس ایرانی اسفندماه برگزار می‌شود

تاریخ انتشار : ۱۶ بهمن ماه ۱۳۹۳

همایش "مجمع ملی مدیران ارشد ایران"، هفتم اسفند ماه برگزار می‌شود.
 
مدیراجرایی برگزاری همایش مجمع ملی مدیران ارشد در گفت‌و‌گو با خبرنگار سرویس بازار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، اظهار کرد: محتوای این همایش مانند اجلاس جهانی اقتصاد در داووس سوئیس است که هر ساله به شناسایی و بیان تکانه‌های استراتژیک در فضای کسب وکار دنیا می پردازد.
 
حیدر امیران توضیح داد: این برنامه به تبیین چالش‌ها و فرصت‌های موجود در فضای کسب وکار ایران می پردازد؛ همچنین به دنبال تعامل و هم‌اندیشی میان مدیران در سه سطح کارآفرینان، صاحبان کسب‌وکارها، صاحبنظران، نظریه‌پردازان و آینده‌پژوهان هستیم.
 
وی افزود: موضوعات پولی و بانکی، فن‌آوری اطلاعات، کسب‌وکار، کارآفرینی و بازارسرمایه، آینده تعاملات و جایگاه سیاسی ایران در منطقه و دنیا، چشم انداز اقتصاد ایران درسال 1394 و سال‌های آینده از مهم‌ترین محورهای این همایش است.
 
امیران با اشاره به برنامه‌های جانبی این برنامه گفت: هم اندیشی صاحب‌نظران در قالب شش پنل تخصصی مرکب از نمایندگان وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها‌، بنیاد‌ها‌، دانشگاه‌ها وانجمن‌ها می‌تواند به ارایه راهکارهای ملی منتهی شود.
 
وی در پاسخ به چگونگی تاثیر این همایش بر جامعه مدیران خاطرنشان کرد: این همایش می‌تواند در ارتقای توان تحلیلی و بینشی مدیران ارشد کشور و آمادگی آنها در شناسایی و بهره‌گیری موثر از فرصت‌ها تاثیرگزار باشد. همچنین ضمن راهنمایی مدیران برای درک و برداشت بهتر نسبت به آینده فضای کسب‌وکار در سازمان‌های ایرانی، امکان مواجهه موثر آنها با چالش های پیش‌رو را نیز افزایش دهد.
 
مدیر اجرایی برگزاری همایش مجمع ملی مدیران ارشد اضافه کرد: در پی آن هستیم تا مجمع ملی مدیران ارشد ایران (ایکنا)، به اندیشکده‌ای قوی وکارآمد در حوزه موضوعات، چالش‌ها و فرصت‌های کسب‎وکار تبدیل شود.
اخبار
  اقتصاد کلان
  نفت و گاز و پتروشیمی
  نیرو
  راه و شهرسازی
  بازرگانی
  صنایع
  خودرو
  معدن و صنایع معدنی
اخبار
  بانک و بیمه
  بورس
  صنایع غذایی و کشاورزی
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  کار و تعاون
  کسب و کار
  گردشگری
  اقتصاد جهان
  گوناگون
دسترسی‌ها
  گزارش تصویری
  نمایشگاه‌ها
  تورهای تجاری
  کنفرانس‌ها
  دوره‌های آموزشی
  کتاب
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات در اقتصاد امروز
  آر.اس.اس
   نسخه موبایل
حامیان طلایی اقتصاد امروز
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می‌باشد.