برگزاری کنفرانس «هنر بازاریابی و فروش» در نیمه دوم بهمن‌ماه

تاریخ انتشار : ۱۰ بهمن ماه ۱۳۹۳

مرکز کارآفرینی دانشگاه هنر 16 و 17 بهمن‌ ماه‌، کنفرانس هنر بازاریابی و فروش و اصول مذاکره را برگزار می‌کند.
 
دبیر اجرایی این کنفرانس در گفت‌و‌گو با خبرنگار سرویس بازار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) هدف از برگزاری این کنفرانس را رفع کمبودها در حوزه بازاریابی و فروش با افزایش سطح دانش فروشندگان به منظور یادگیری، تکریم و احترام مشتریان عنوان کرد.
 
امیرحسن نور‌سعادت، آشنایی با چالش‌های فروش، تاکتیک‌های فروش، گام‌های خرید مشتری، راهبرد کسب اطلاعات، گام‌های حرفه‌ای فروشندگی، آشنایی با بازار، فنون مشتری‌مداری و فروش و چگونگی اصول مذاکرات داخلی را از مهم‌ترین موضوعات مورد بررسی در این کنفرانس خواند.
 
وی توضیح داد: این کنفرانس با برگزاری برنامه‌های جانبی از سه قسمت تشکیل شده است؛ بخش نخست، پیش کنفرانس است که به منظور افزایش بهره‌وری و صرفه‌جویی در وقت شرکت کنندگان، تا سه روز قبل از برگزاری کنفرانس مطالب اصلی برنامه به صورت فایل صوتی و تصویری در اختیار شرکت‌کنندگان قرار می‌گیرد. در بخش برگزاری کنفرانس نیز به بررسی تاکتیک‌ها و مهارت‌های بازاریابی و فروش و اصول مذاکره به صورت آموزشی پرداخته می‌شود و در نهایت بخش نهایی این کنفرانس نیز شامل بازاریابی و پشتیبانی می‌شود که به مدت یک ماه و به صورت رایگان، با ارایه راه حل در زمینه بازاریابی و فروش به شرکت‌کنندگان مشاوره داده می‌شود.
 
وی هم‌چنین افزود: با توجه به این‌که کنفرانس تخصصی است، سعی کرده‌ایم تا با ارایه محتویات تخصصی و کاربردی، شرکت‌کنندگان را با اصول جدیدی در این زمینه آشنا کنیم و در کنار آموزش‌های تخصصی فراگیری شده برای شرکت کنندگان این کنفرانس فرصت‌های شغلی جدیدی ایجاد کنیم.
 
دبیر اجرایی کنفرانس هنر بازاریابی و فروش، سخنرانی مجید پرهیزگار، مشاور و کارشناس بازاریابی و تبلیغات فروش و مدرس نیروی انسانی کارآمد را به عنوان یکی از برنامه‌های این کنفرانس خواند و گفت: در این برنامه همچنین پروفسور مسعود حیدری، پدر علم اصول و فنون مذاکره حضور دارد.
 
گفتنی است که این کنفرانس در دو روز و با سر فصل‌های آموزشی یکسان در دانشگاه هنر، برگزار می‌شود و شرکت‌کنندگان می توانند به صورت آنلاین با 20 درصد تخفیف به رزرو روز مورد نظرشان بپردازند؛ پس از شش هفته برای شرکت‌کنندگان گواهی رسمی شرکت در کنفرانس بازاریابی و فروش از دانشگاه هنر صادر می‌شود.
اخبار
  اقتصاد کلان
  نفت و گاز و پتروشیمی
  نیرو
  راه و شهرسازی
  بازرگانی
  صنایع
  خودرو
  معدن و صنایع معدنی
اخبار
  بانک و بیمه
  بورس
  صنایع غذایی و کشاورزی
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  کار و تعاون
  کسب و کار
  گردشگری
  اقتصاد جهان
  گوناگون
دسترسی‌ها
  گزارش تصویری
  نمایشگاه‌ها
  تورهای تجاری
  کنفرانس‌ها
  دوره‌های آموزشی
  کتاب
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات در اقتصاد امروز
  آر.اس.اس
   نسخه موبایل
حامیان طلایی اقتصاد امروز
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می‌باشد.