در نشست خبری صورت گرفت؛

بررسی راهکارهای بازاریابی نوین در یک همایش

تاریخ انتشار : ۱۳ مرداد ماه ۱۳۹۵

در نشست خبری همایش بزرگ راهکارهای بازاریابی محمدصادق مالکی دبیر کنسرسیوم کسب و کارهای اینترنتی ایران گفت: با شناخت درست بازاریابی و فروش می‌توان به شکل درست استفاده از این نوع کسب و کار کمک کرد.

وی در ادامه افزود: در همایش راهکارهای بازاریابی نوین و افزایش فروش که در تاریخ 21 مرداد ماه سال جاری برگزار می‌شود، با برگزاری کارگاه‌های آموزشی به معرفی فرصت‌های موجود به شرکت‌های مربوط برای کسب و کار کمک می‌شود و با ابزارها و نحوه آموزش در این زمینه آشنا می‌شویم.

مهدی جبرئیلی متخصص حوزه اقتصاد و تجارت بین‌الملل نیز در این رویداد با توضیحاتی درباره سازمان تجارت جهانی (WTO) گفت: کشور ما برای ورود به "WTO" به دانش این نوع از کسب و کار نیاز دارد که همایش پیش‌رو در این راستا برگزار می‌شود.

حمیدرضا اسماعیل‌خو متخصص بازاریابی دیجیتال از دیگر سخنرانان این همایش، گفت: تفاوت بازاریابی شبکه‌ای با بازاریابی از طریق شبکه‌های اجتماعی کاملا مشهود است و ما در کشورمان تجارت الکترونیک را پذیرفته‌ایم اما زیرساخت‌های بازاریابی دیجیتال شکل نگرفته‌اند.

همایش راهکارهای بازاریابی نوین و افزایش فروش، در تاریخ ۲۱ مردادماه امسال در سالن همایش‌های کتابخانه ملی با حضور "مایکل لندر" سخنران برتر حوزه مارکتینگ و برنده جایزه بهترین سخنران آموزشی در این حوزه، شهرام جزایری متخصص اقتصاد، حسین طاهری مدیر هلدینگ ۱۲۸ و مشاور و مدرس بازاریابی و برندینگ اینترنتی، آیت حسینی مشاور بازآفرینی کسب و کارهای فناورانه و نوآورانه، مهدی جبرائیلی، حمیدرضا اسماعیل‌خو و محمدصادق مالکی برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت ایوند مراجعه کنند.

انتهای پیام

 

اخبار
  اقتصاد کلان
  نفت و گاز و پتروشیمی
  نیرو
  راه و شهرسازی
  بازرگانی
  صنایع
  خودرو
  معدن و صنایع معدنی
اخبار
  بانک و بیمه
  بورس
  صنایع غذایی و کشاورزی
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  کار و تعاون
  کسب و کار
  گردشگری
  اقتصاد جهان
  گوناگون
دسترسی‌ها
  گزارش تصویری
  نمایشگاه‌ها
  تورهای تجاری
  کنفرانس‌ها
  دوره‌های آموزشی
  کتاب
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات در اقتصاد امروز
  آر.اس.اس
   نسخه موبایل
حامیان طلایی اقتصاد امروز
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می‌باشد.