افزایش ۲۰ درصدی پروازهای نوروز ۹۶/ افتتاح باند دوم فرودگاه مهرآباد تا دو هفته دیگر

تاریخ انتشار : ۱۱ اسفند ماه ۱۳۹۵

مدیر کل فرودگاه بین المللی مهرآباد با بیان اینکه پروازهای نوروز 96 با 20 درصد افزایش انجام می‌شود، گفت: باند دوم فرودگاه مهرآباد قبل شروع سفرهای نوروزی به افتتاح می رسد.
 
علی رستمی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا، با بیان اینکه پرترافیک‌ترین مقاصد پروازی از مبدا مهرآباد شهرهای مشهد، کیش، شیراز و قشم هستند، اظهار داشت: با تمام دستگاه های مرتبط با انجام سفرهای نوروزی از جمله سازمان میراث فرهنگی، اورژانس، فرمانداری، تاکسیرانی و.. برای انجام هر چه بهتر سفرها در این ایام هماهنگی های لازم انجام شده است.
 
وی درباره درخواست شرکت‌های هواپیمایی برای انجام پروازهای فوق العاده، ادامه داد: ایرلاین ها درخواست های خود را ارائه داده اند اما هنوز تعداد دقیق پروازهای فوق العاده نهایی نشده است.
 
مدیرعامل فرودگاه مهرآباد با بیان اینکه سال گذشته نزدیک به 8 هزار پرواز از فرودگاه مهرآباد انجام شد، گفت: در 10 ماه اول سال جاری تعداد پروازهای فرودگاه مهرآباد چیزی حدود 20 درصد افزایش داشت که پیش بینی می شود که پروازهای نوروز هم با 20 درصد افزایش انجام شود.
 
رستمی از افتتاح باند دوم فرودگاه مهرآباد تا پیش از شروع سفرهای نوروزی خبر داد و گفت: دومین باند فرودگاه مهرآباد با رویه بتنی تا دو هفته دیگر به افتتاح می رسد.
 
وی افزود: این دومین باند با رویه بتنی پس از فرودگاه تبریز است که بیش از 4 کیلومتر طول دارد.
 
مدیرعامل فرودگاه مهرآباد با اشاره به ساخت سومین باند فرودگاه مهرآباد گفت: با محدودیت زمین برای ساخت باند دیگر در این فرودگاه مواجه هستیم و در صورت تامین اراضی مورد نیاز، این پروژه را در دستور کار خود قرار خواهیم داد.  
اخبار
  اقتصاد کلان
  نفت و گاز و پتروشیمی
  نیرو
  راه و شهرسازی
  بازرگانی
  صنایع
  خودرو
  معدن و صنایع معدنی
اخبار
  بانک و بیمه
  بورس
  صنایع غذایی و کشاورزی
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  کار و تعاون
  کسب و کار
  گردشگری
  اقتصاد جهان
  گوناگون
دسترسی‌ها
  گزارش تصویری
  نمایشگاه‌ها
  تورهای تجاری
  کنفرانس‌ها
  دوره‌های آموزشی
  کتاب
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات در اقتصاد امروز
  آر.اس.اس
   نسخه موبایل
حامیان طلایی اقتصاد امروز
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می‌باشد.