حضور ۱۲ هیئت تجاری در شهرکهای صنعتی استان قزوین

تاریخ انتشار : ۱۸ اسفند ماه ۱۳۹۵

 
حمیدرضا خانپور در حاشیه بازدید هیئت تجاری لهستان از شهرک صنعتی کاسپین در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت : این شرکت در سالجاری با حمایتهای مالی ۲ هیئت تجاری به نمایشگاه کشور روسیه و کنیا اعزام کرده و ۱۲ هیئت تجاری از کشورهای ایتالیا، لهستان، چین، آفریقای جنوبی، اسلواکی، عراق، سفرا، سوئد، ترکیه از […]
 
حمیدرضا خانپور در حاشیه بازدید هیئت تجاری لهستان از شهرک صنعتی کاسپین در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت : این شرکت در سالجاری با حمایتهای مالی ۲ هیئت تجاری به نمایشگاه کشور روسیه و کنیا اعزام کرده و ۱۲ هیئت تجاری از کشورهای ایتالیا، لهستان، چین، آفریقای جنوبی، اسلواکی، عراق، سفرا، سوئد، ترکیه از شهرکها و نواحی صنعتی استان بازدید کرده اند.
 
وی ضمن اشاره به حمایت این شرکت از واحدهای تولیدی در فروش محصولات گفت:  در راستای کمک به توسعه بازار واحدهای تولیدی و صنعتی از ابتدای امسال تاکنون  و با حمایتهای مالی این شرکت،   ۲۱ واحد تولیدی در ۹ نمایشگاه خارجی در کشورهای ترکیه، آلمان، روسیه، کنیا و… و. حضور پیدا کردند.
 
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین از  جذب ۲۶۵ میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی در شهرکها و نواحی صنعتی استان خبر داد و گفت: از این میزان ۲۲۷ میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی در سالجاری محقق شده است.
 
قابل ذکر است ۲۰ تن از مسئولان اقتصادی، تولیدکنندگان و بازرگانان کشور لهستان بهمراه کاشچینسکی معاون وزیر توسعه اقتصادی لهستان یولیوش گایلو سفیر این کشور در ایران به منظور آشنایی با توانمندی های صنعتی و ظرفیت های سرمایه گذاری از شهرک صنعتی کاسپین و مرکز خدمات فن آوری و کسب و کار و نمایشگاه دائمی محصولات تولیدی واحدهای صنعتی مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی بازدید کردند.
 
اخبار
  اقتصاد کلان
  نفت و گاز و پتروشیمی
  نیرو
  راه و شهرسازی
  بازرگانی
  صنایع
  خودرو
  معدن و صنایع معدنی
اخبار
  بانک و بیمه
  بورس
  صنایع غذایی و کشاورزی
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  کار و تعاون
  کسب و کار
  گردشگری
  اقتصاد جهان
  گوناگون
دسترسی‌ها
  گزارش تصویری
  نمایشگاه‌ها
  تورهای تجاری
  کنفرانس‌ها
  دوره‌های آموزشی
  کتاب
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات در اقتصاد امروز
  آر.اس.اس
   نسخه موبایل
حامیان طلایی اقتصاد امروز
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می‌باشد.