مدیرعامل امداد خودروی سایپا خبر داد

ایجاد سوانح عمدی از سوی امداد خودروهای متفرقه

تاریخ انتشار : ۲۳ اسفند ماه ۱۳۹۵

مدیرعامل امداد خودروی سایپا گفت: امداد خودروهای متفرقه در برخی جاده‌ها باعث ایجاد سوانح عمدی برای خودروی شهروندان می‌شوند.
 
به گزارش ایسنا، بهزاد پناهی امروز در مراسم آغاز امداد نوروزی گروه خودروسازی سایپا، اظهار کرد: در حوزه امداد خودرو سودجویانی هستند که تنها به فکر منافع خود بوده و زحمات امداد خودروهای رسمی را خدشه‌دار می‌کنند، بنابراین باید با اطلاع‌رسانی مناسب به شهروندان مانع از این سودجویان شد.
 
وی با بیان این‌که در حال حاضر به وفور دیده می‌شود امداد خودروهای متفرقه با یک دستگاه خودرو و شماره موبایل نوشته شده برروی آن در سطح خیابان‌ها وجاده‌ها در حال تردد بوده و باعث ایجاد مشکلاتی برای مشتریان می‌شود، خاطر نشان کرد: طبق گزارشات در برخی از جاده‌ها و پیچ‌های خطرناک برخی از این امدادگرنماها بر روی سطح جاده گازوئیل می‌ریزند تا خودروهای عبوری لیز خورده و در برخورد با صخره و کوه دچار سانحه شوند تا پس از آن آنها نسبت به حمل این خودروها و دریافت وجه اقدام کنند.
 
مدیرعامل امداد خودروی سایپا ادامه داد: علاوه بر این اتفاقات شرکت‌های جعلی تاسیس شده‌اند که به شهروندان امداد جعلی می‌فروشند؛ این افراد به اسم امداد خودروهای رسمی با شهروندان تماس گرفته و از آنها درخواست وجه می‌کنند، درحالی که هیچ ارتباطی با امداد خودروهای رسمی ندارند.
 
پناهی اظهار کرد: در حال حاضر زمان انتظار امدادرسانی در امداد خودروی سایپا در حال استانداردهای جهانی و بین ۳۰ تا ۳۵ دقیقه است که البته طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تلاش می‌شود این مدت زمان به ۳۰ دقیقه کاهش یابد.
 
وی افزود: در نوروز سال گذشته میانگین زمان انتظار امدادی ۳۳ دقیقه بود که در طرح امداد نوروزی سال جاری تلاش می‌شود به ۳۰ دقیقه کاهش یابد.
 
مدیرعامل امداد خودروی سایپا خاطر نشان کرد: در بیش از ۶۰ درصد درخواست‌های امداد ارسال شده به امداد خودرو، خودروی شهروندان در محل رفع عیب و راه‌اندازی می‌شود و حدود ۳۵ درصد نیز منجر به حمل خودرو به تعمیرگاه برای عیب می‌شود.
 
پناهی خاطر نشان کرد: طرح امداد خودروی نوروزی گروه خودروسازی سایپا از ۲۵ اسفندماه آغاز شده و تا ۱۴ فروردین‌ماه ادامه خواهد داشت.
 
انتهای پیام
اخبار
  اقتصاد کلان
  نفت و گاز و پتروشیمی
  نیرو
  راه و شهرسازی
  بازرگانی
  صنایع
  خودرو
  معدن و صنایع معدنی
اخبار
  بانک و بیمه
  بورس
  صنایع غذایی و کشاورزی
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  کار و تعاون
  کسب و کار
  گردشگری
  اقتصاد جهان
  گوناگون
دسترسی‌ها
  گزارش تصویری
  نمایشگاه‌ها
  تورهای تجاری
  کنفرانس‌ها
  دوره‌های آموزشی
  کتاب
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات در اقتصاد امروز
  آر.اس.اس
   نسخه موبایل
حامیان طلایی اقتصاد امروز
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می‌باشد.