دبیرخوشه‌های فرش ایران خبر داد

حضور کنسرسیوم‌های فرش ایران در دموتکس شانگهای چین 2017

تاریخ انتشار : ۲۳ اسفند ماه ۱۳۹۵

پاویون کنسرسیوم‌های فرش ایران در نمایشگاه دموتکس شانگهای 2017 برپا می‌شود.
 
به گزارش سرویس بازار ایسنا، محمد امین، دبیر خوشه‌های فرش ایران با اعلام این خبر افزود: نوزدهمین نمایشگاه تخصصی دموتکس شانگهای، افزون بر حضور تولیدکنندگان و صادرکنندگان فرش دستباف کشور، شاهد عرضه محصولات خوشه‌های فرش 14 استان کشورمان است.
 
 
امین ادامه داد: این نمایشگاه هر سال با حضور کشورهای تولیدکننده فرش و کفپوش در شانگهای چین برگزار می‌شود و امیدواریم امسال با برپایی پاویون کنسرسیوم‌های فرش ایران و نمایش نمونه محصولات 14 استان قدمی هرچند کوچک در زمینه معرفی فرش مناطق مختلف ایران برداشته شود.
 
 
وی افزود: این نمایشگاه از یکم تا سوم فروردین‌ماه 1396 در شانگهای چین برگزار می‌شود و به همت دبیرخانه خوشه‌های فرش ایران و شرکت سهامی فرش ایران جهت معرفی هرچه بهتر محصولات استان‌ها برنامه‌هایی تدارک دیده شده است.
 
 
در پاویون کنسرسیوم‌های صادراتی فرش ایران محصولاتی از خوشه‌های فرش استان‌های اردبیل، ایلام، چهارمحال‌           و بختیاری، خراسان‌رضوی، خراسان‌شمالی، زنجان، سیستان و بلوچستان، فارس، قم، کرمان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، گلستان و لرستان به نمایش در می‌آید.امین بهبود شرایط اقتصادی چین را عامل رشد تقاضای فرش دستباف ایران در این کشور دانست و افزود: برای حضور هرچه بهتر در این نمایشگاه از مشورت و همکاری تجار ایرانی مقیم چین در زمینه انتخاب نمونه محصول، ارسال بار، انتقال پول، دعوت از مدعوین ویژه و همکاری در مدیریت غرفه استفاده شده که جا دارد از همکاری‌های ارزشمند این  افراد قدردانی شود.
دبیر خوشه‌های فرش ایران با اشاره به حمایت‌های سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و همچنین شرکت شهرک‌های صنعتی فارس گفت: همکاری نهادهای دولتی و نیمه‌دولتی و همچنین تشکل‌های بخش خصوصی و به ویژه همراهی ذینفعان موجب هم‌افزایی در اجرای پروژه‌هایی از این نوع باشد.
وی افزود: بر اساس آمار گمرک جمهوری اسلامی ایران در سه ماهه نخست امسال بالغ بر 19 تن فرش دستباف به ارزش بالغ بر سه میلیون دلار به کشور چین صادر شده و رتبه پنجم خریداران فرش ایران به این کشور اختصاص دارد.
نمایشگاه تخصصی دموتکس شانگهای یکم تا سوم فروردین‌ماه 1396 برگزار می‌شود و پیش‌بینی شده، بالغ بر 10 هزار بازرگان در این نمایشگاه شرکت کنند.
 
انتهای پیام
اخبار
  اقتصاد کلان
  نفت و گاز و پتروشیمی
  نیرو
  راه و شهرسازی
  بازرگانی
  صنایع
  خودرو
  معدن و صنایع معدنی
اخبار
  بانک و بیمه
  بورس
  صنایع غذایی و کشاورزی
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  کار و تعاون
  کسب و کار
  گردشگری
  اقتصاد جهان
  گوناگون
دسترسی‌ها
  گزارش تصویری
  نمایشگاه‌ها
  تورهای تجاری
  کنفرانس‌ها
  دوره‌های آموزشی
  کتاب
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات در اقتصاد امروز
  آر.اس.اس
   نسخه موبایل
حامیان طلایی اقتصاد امروز
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می‌باشد.