یک فعال حوزه شیرینی و شکلات مطرح کرد: کیفیت مواد اولیه، تضمینی برای کیفیت محصولات تولیدی است

تاریخ انتشار : ۲۵ شهريور ماه ۱۳۹۶

مدیر بازرگانی شركت «بهنان گندم نوین» كه با برند «هانی‌کو» در شانزدهمين نمایشگاه شیرینی و شکلات شركت كرده، گفت: این مجموعه با استفاده از مواد اولیه مرغوب و باکیفیت می‌کوشد بهترین تولیدات را به بازار عرضه کند.

محمدعلی احمدی در ادامه بیان کرد: سال‌های گذشته در نمایشگاه صنایع غذایی حاضر شدیم اما امسال با گروه محصولاتی همچون پودر کیک‌های مختلف در شانزدهمين دوره از نمایشگاه بین‌ا‌لمللی ماشین‌آلات و مواد اولیه بیسکویت، شیرینی و شکلات ایران به معرفی محصولات این مجموعه می‌پردازیم.

وی با توجه به اینکه «بهنان گندم نوین» اولین تولیدکننده پودر خمیر پیتزا در کشور است، افزود: محصولات برند هانی‌کو همچون انواع پودر پنکیک، پودر کیک شکلاتی، پودر کیک وانیلی، پودر کیک وانیل‌کاکائویی و پودر کیک کاکائویی در این نمایشگاه، عرضه  می‌شود و نمونه محصولات جدید این مجموعه از جمله پودرهای دونات، کاپ کیک، رولت، نان خامه‌ای شوکولاوا نیز در غرفه این شرکت به بازدیدکنندگان عرضه می‌شود.

مدیر بازرگانی «بهنان گندم نوین» همچنین اضافه کرد: براي بازدیدکنندگان در نمایشگاه، برنامه ویژه قرعه‌کشی نیز در نظر گرفتیم که با مراجعه به سالن 35 غرفه شماره 30 می‌توانند با دریافت کارت‌های قرعه‌کشی در مسابقه اینستاگرامی هانی‌کو شرکت کنند و یکی از برندگان این مسابقه باشند.

وی درباره مواد اولیه داخلی و خارجی که برای مواد اولیه تولیدی این شرکت استفاده می‌شود، اضافه کرد: انواع اسانس‌ها جزو اصلی‌ترین مواد اولیه ما هستند که از کشورهای فرانسه، اسپانیا، سوئیس، آلمان و ترکیه تامین می‌شود؛ همچنین مواد اولیه مانند آرد اتحاد و خمیرمایه رضوی از جمله مواد اولیه داخلی ما به شمار می‌روند.

احمدی در ادامه بیان کرد: هانی‌کو برای تهیه پودر کاکائو از برندهای مطرح ترکیه، پودر پایه خامه و پودر کاپوچینو از مواد اولیه کشورهای  هلند، دانمارک و آلمان نیز در تولید محصولات خود استفاده می‌کند.

به گفته وی برند هانی‌کو در نمایشگاه شانزدهم با طرح لوگوی جدید و طرح‌های جدیدی از بسته‌بندی‌های محصولات هانی‌کو حاضر شده و می‌کوشد بهترین خدمات را به بازدیدکنندگان عرضه کند.

شانزدهمين نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات و مواد اولیه بیسکویت، شیرینی و شکلات ایران از تاریخ 24 تا 27 شهریور ماه 96 در محل دایمی برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران با حضور شرکت‌های فعال در این صنعت در حال برگزاری است.

اخبار
  اقتصاد کلان
  نفت و گاز و پتروشیمی
  نیرو
  راه و شهرسازی
  بازرگانی
  صنایع
  خودرو
  معدن و صنایع معدنی
اخبار
  بانک و بیمه
  بورس
  صنایع غذایی و کشاورزی
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  کار و تعاون
  کسب و کار
  گردشگری
  اقتصاد جهان
  گوناگون
دسترسی‌ها
  گزارش تصویری
  نمایشگاه‌ها
  تورهای تجاری
  کنفرانس‌ها
  دوره‌های آموزشی
  کتاب
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات در اقتصاد امروز
  آر.اس.اس
   نسخه موبایل
حامیان طلایی اقتصاد امروز
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می‌باشد.