عرضه محصولات قنادی اماج در نمایشگاه

تاریخ انتشار : ۲۷ شهريور ماه ۱۳۹۶

صنایع غذایی اماج با شرکت در نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات و مواداولیه بیسکویت، شیرینی و شکلات ایران به عرضه محصولات خود می‌پردازد.

احسان مسعودی کارشناس فنی و مدیر بازرگانی این مجموعه در حاشیه برگزاری نمایشگاه مورد اشاره گفت: محصولات این مجموعه شامل گروه‌های مختلفی همچون مغزی‌ها یا کرمفیل‌های مقاوم به حرارت، روکش‌های آینه‌ای کیک، مغزی‌های میوه‌ای، شکلات‌های تخته‌ای قنادی، براق‌کننده شیرینی، بهبوددهنده نان‌های سنتی و حجیم، بیکینگ پودر، انواع پرمیکس (کروسان، اُمگا ۳، روگن، جو، همبرگری، ...)،  انواع پودر کیک (پودر کیک اسفنجی، پودر کیک مافین، پودر کیک معمولی، پودر آماده دونات، ...) می‌شود.

وی با اشاره به اینکه اماج در سال‌های گذشته در نمایشگاه صنعت آرد و نان حاضر بوده است، افزود: این مجموعه امسال و با توجه به گسترش محصولات خود در بخش شیرینی و شکلات، برای نخستین بار در نمایشگاه شیرینی و شکلات حاضر شده و به ارائه خدمات و محصولات خود به بازدیدکنندگان می‌پردازد.  

مسعودی فورمولاسیون برخی از محصولات برند اماج را نسبت به دیگر فعالان این صنف ویژه دانست و بیان کرد: در تولید برخی محصولات به فرمول ویژه‌ای رسیده‌ایم و در تولید محصولات قنادی از آن استفاده می‌کنیم که مقاومت ویژه به حرات و عدم پس‌دهی رطوبت به خمیر از جمله این موارد هستند.

مدیر بازرگانی اماج با اشاره به اینکه این برند در آینده برنامه صادرات نیز دارد، اضافه کرد: صنایع غذایی اماج در 11 سال فعالیت خود با استفاده از بهترین مواد اولیه سعی می‌کند کیفیت محصولات را حفظ کرده و بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد.

این مجموعه در سال 78 فعالیت خود را با تولید بهبوددهنده نان شروع کرد و پس از آن با محصولات دیگری همچون بکینگ‌پودر، انواع پودرهای پرمیکس و محصولات قنادی به گسترش تولیدات خود پرداخت.

شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات و مواداولیه بیسکویت، شیرینی و شکلات ایران از ۲۴ تا ۲۷ شهریورماه ۹۶ در حال برگزاری است؛ مجری برگزاری این رویداد شرکت نمایشگاهی ماندگار تجارت شیرین است.

اخبار
  اقتصاد کلان
  نفت و گاز و پتروشیمی
  نیرو
  راه و شهرسازی
  بازرگانی
  صنایع
  خودرو
  معدن و صنایع معدنی
اخبار
  بانک و بیمه
  بورس
  صنایع غذایی و کشاورزی
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  کار و تعاون
  کسب و کار
  گردشگری
  اقتصاد جهان
  گوناگون
دسترسی‌ها
  گزارش تصویری
  نمایشگاه‌ها
  تورهای تجاری
  کنفرانس‌ها
  دوره‌های آموزشی
  کتاب
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات در اقتصاد امروز
  آر.اس.اس
   نسخه موبایل
حامیان طلایی اقتصاد امروز
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می‌باشد.