اولین تولیدکننده شکلات چیپسی در نمایشگاه

تاریخ انتشار : ۲۷ شهريور ماه ۱۳۹۶

شیرینی و شکلات وصی، اولین تولیدکننده شکلات چیپسی در ایران در نمایشگاه ماشین‌آلات و مواداولیه بیسکویت، شیرینی و شکلات ایران به عرضه محصولات خود می‌پردازد.

ابوالفضل حشمتی مدیرعامل شرکت صنایع غذایی وصی گفت: این برند برای سومین دوره در نمایشگاه مورد  اشاره حاضر است و به ارائه محصولات خود در گروه‌هایی همچون شکلات، دراژه، میکادو، مارزیبان (نوعی خمیر بادام) به بازدیدکنندگان می‌پردازد.

وی با اشاره به اینکه شیرینی و شکلات وصی در این نمایشگاه محصولات جدیدی نیز عرضه می‌کند، افزود: با توجه به اینکه وصی به شکل تخصصی در بخش کارگاه‌های قنادی و کارخانه‌های کیک و کلوچه فعال است، این محصولات نیز در گروه مواد اولیه قنادی و کیک و کلوچه، آماده عرضه به بازار هستند.

مدیرعامل شیرینی و شکلات وصی برگزاری نمایشگاه امسال را به نسبت سال‌های قبل بهتر دانست و بیان کرد: در دوره‌های پیشین با حجم بیشتری از بازدیدکننده مواجه بودیم در صورتی‌که امسال با توجه به کاهش تعداد بازدیدکنندگان، اکثرا از متخصصان و فعالان این صنف هستند.

به گفته حشمتی حمایت از تولیدکنندگان به پیشرفت در تولیدات شیرینی و شکلات کمک کرده و کمک می‌کند تا کشور در این بخش به خودکفایی برسد.

شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات و مواداولیه بیسکویت، شیرینی و شکلات ایران از ۲۴ تا ۲۷ شهریورماه ۹۶ در حال برگزاری است؛ مجری برگزاری این رویداد شرکت نمایشگاهی ماندگار تجارت شیرین است.

اخبار
  اقتصاد کلان
  نفت و گاز و پتروشیمی
  نیرو
  راه و شهرسازی
  بازرگانی
  صنایع
  خودرو
  معدن و صنایع معدنی
اخبار
  بانک و بیمه
  بورس
  صنایع غذایی و کشاورزی
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  کار و تعاون
  کسب و کار
  گردشگری
  اقتصاد جهان
  گوناگون
دسترسی‌ها
  گزارش تصویری
  نمایشگاه‌ها
  تورهای تجاری
  کنفرانس‌ها
  دوره‌های آموزشی
  کتاب
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات در اقتصاد امروز
  آر.اس.اس
   نسخه موبایل
حامیان طلایی اقتصاد امروز
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می‌باشد.