برگزاری همایش تخصصی مدیریت اجرای رویداد

تاریخ انتشار : ۱۷ مهر ماه ۱۳۹۶

همایش تخصصی مدیریت، بازاریابی و اجرای رویداد تحت عنوان «رویداد موفق» پنجشنبه ۲۰ مهرماه در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، نحوه طراحی حرفه‌ای رویداد، چگونگی بازاریابی و تبلیغات اثربخش و نحوه اجرای فاخر یک رویداد از موضوعات مهمی هست که در این همایش به آن پرداخته می‌شود؛ همچنین در پنل پرسش و پاسخ این همایش که در آن مدیران حرفه‌ای فعال در حوزه برگزاری رویدادها حضور دارند، شرکت‌کنندگان می‌توانند پاسخ سوالات خود را دریافت کنند.

شرکت‌کنندگان در این همایش، علاوه بر بهره‌مندی از مطالب سخنرانان و همچنین آشنایی با سایر علاقه‌مندان به این حوزه، گواهینامه شرکت در همایش و گواهینامه بین‌المللی IQS انگستان را نیز دریافت می‌کنند.

نمایشگاه جانبی نقش‌آفرینان صنعت رویداد و توسعه شبکه‌های کاری بین مدیران برگزاری رویداد از برنامه‌های جنبی این همایش است.

«ایوند» به عنوان سامانه مدیریت و اطلاع‌رسانی رویدادهای کشور، با همکاری و حمایت کمیته سخنرانی انجمن فارغ‌التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف، انجمن علمی اقتصادی بازار سرمایه دانشگاه شریف، انجمن علمی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران و با همراهی بهترین مدیران صنعت رویداد کشور، همایش تخصصی رویداد موفق را در محل دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌کند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر به نشانی اینترنتی این رویداد مراجعه کنند.

 

اخبار
  اقتصاد کلان
  نفت و گاز و پتروشیمی
  نیرو
  راه و شهرسازی
  بازرگانی
  صنایع
  خودرو
  معدن و صنایع معدنی
اخبار
  بانک و بیمه
  بورس
  صنایع غذایی و کشاورزی
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  کار و تعاون
  کسب و کار
  گردشگری
  اقتصاد جهان
  گوناگون
دسترسی‌ها
  گزارش تصویری
  نمایشگاه‌ها
  تورهای تجاری
  کنفرانس‌ها
  دوره‌های آموزشی
  کتاب
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات در اقتصاد امروز
  آر.اس.اس
   نسخه موبایل
حامیان طلایی اقتصاد امروز
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می‌باشد.