حضور فعالان صنایع معدنی در نمایشگاه

تاریخ انتشار : ۰۹ آبان ماه ۱۳۹۶

سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین‌آلات، تجهیزات و صنایع وابسته ایران‌ کان‌مین ۲۰۱۷ برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، در این نمایشگاه که از تاریخ ۱۳ تا ۱۶ آبان سال جاری صورت می‌گیرد فعالان این صنعت با آخرین تحولات و دستاوردهای علمی، فنی و صنعتی کشورهای شرکت‌کننده نیز آشنا می‌شوند.

۱۴۶ شرکت و واحد تولیدی و ۱۳۹ شرکت خارجی یا نمایندگی آنها از ۱۳ کشور در فضایی حدود ۱۶ هزار متر مربع در این نمایشگاه حاضر می‌شوند.

از دیگر اهداف نمایشگاه معدن، عرضه و ارائه پتانسیل‌های موجود و توانمندی‌های کشور توسط دست‌اندرکاران، متخصصان و کارشناسان صنعت موضوعی نمایشگاه، ایجاد فرصت برای جذب سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی در بخش صنعت، فراهم آوردن بستر مناسب برای انتقال بیشتر فناوری‌های روز به کشور و ایجاد ارتباط‌های تجاری جدید و تقویت روابط قبلی هستند.

این نمایشگاه به موضوعاتی همچون معادن زیرزمینی و روباز، ماشین‌آلات مشترک راهسازی و معدنی، انواع ماشین‌آلات حفاری، ماشین‌آلات و تجهیزات اکتشاف معادن، سنگ‌های قیمتی و گرانبها، معدن و محیط‌زیست، سیستم‌های تهویه معادن، انواع کمپرسور و شرکت‌ها و پیمانکاران معدنی می‌پردازد.

همزمان با برگزاری نمایشگاه ایران کان‌مین ۲۰۱۷ نشست‌های تخصصی و کارگاه‌های آموزشی توسط اساتید، صاحب نظران و دست اندرکاران صنعت موضوعی نمایشگاه نیز برگزار می‌شود.

نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران میزبان سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین‌آلات، تجهیزات و صنایع وابسته ایران‌ کان‌مین ۲۰۱۷ است.

 

اخبار
  اقتصاد کلان
  نفت و گاز و پتروشیمی
  نیرو
  راه و شهرسازی
  بازرگانی
  صنایع
  خودرو
  معدن و صنایع معدنی
اخبار
  بانک و بیمه
  بورس
  صنایع غذایی و کشاورزی
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  کار و تعاون
  کسب و کار
  گردشگری
  اقتصاد جهان
  گوناگون
دسترسی‌ها
  گزارش تصویری
  نمایشگاه‌ها
  تورهای تجاری
  کنفرانس‌ها
  دوره‌های آموزشی
  کتاب
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات در اقتصاد امروز
  آر.اس.اس
   نسخه موبایل
حامیان طلایی اقتصاد امروز
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می‌باشد.