در نیم‌سال دوم ۱۳۹۶ انجام می‌شود

رونمایی از ۶ دوره آموزشی آنلاین در موسسه پارسه

تاریخ انتشار : ۳۰ آبان ماه ۱۳۹۶

بسته‌های آموزشی موسسه پارسه در نیم‌سال دوم ۱۳۹۶ با برگزاری شش دوره آموزشی آنلاین تکمیل‌تر می‌شود.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، نویدرضا جهان‌وش مدیر مدرسه حرفه‌ای پارسه با اعلام این خبر، افزود: دوره‌های آنلاین موسسه پارسه همچون، آموزش برنامه‌ریزی و کنترل پروژه با نرم‌افزارPrimavera P۶،‌ آموزش برنامه‌ریزی و کنترل پروژه با نرم‌افزارMSP ۲۰۱۶، آموزش مدیریت پروژه بر اساس استاندارد PMBOK  ویرایش ۶ و آمادگی آزمون بین‌المللی PMBOK بر اساس ویرایش ششم، از نیمه دوم آذرماه آغاز می‌شود.

وی همچنین با اشاره به دوره‌های آموزشی دپارتمان ICT مدرسه حرفه‌ای گفت: دوره آموزشی LPIC ۱ (لینوکس) و دوره آموزشی Cisco Voip مقدماتی با CME، نیز از هفته اول آذرماه سال‌جاری در مدرسه حرفه‌ای پارسه برگزار می‌شود.

مدیر مدرسه حرفه‌ای پارسه در ادامه، با اعلام آغاز ثبت‌نام اولین دوره آموزش مدیریت ریسک در این موسسه آموزشی اظهارکرد: دوره مورد اشاره از ۱۷ آذرماه آغاز می‌شود و بر اساس زمان‌بندی دوره‌های آموزشی کوتاه‌مدت این موسسه، مدت این دوره ۱۶ ساعت است.

جهان‌وش، آغاز ثبت‌نام دوره سوم آموزش حرفه‌ای کنترل پروژه در این موسسه را نیز مورد اشاره قرار داد و افزود: ثبت‌نام دانش‌پذیران دوره سوم آموزش حرفه‌ای کنترل پروژه در موسسه پارسه آغاز شده است و زمان برگزاری این دوره آموزشی نیز نیمه دوم آذرماه ۱۳۹۶ است.

وی در پایان با بیان اینکه ثبت‌نام دوره‌های حضوری آموزش برنامه‌ریزی و کنترل پروژه با نرم‌افزارPrimavera P۶ و آموزش برنامه‌ریزی و کنترل پروژه با نرم‌افزارMSP ۲۰۱۶ نیز در این موسسه در حال انجام است، تاکید کرد: با توجه به محدودیت ظرفیت کلاس‌ها، متقاضیان ثبت‌نام خود را به تاخیر نیندازند.

موسسه آموزشی پارسه  با ۲۲ سال سابقه فعالیت از موسسات برند و کارنامه‌دار آموزش کشور بوده و علاقه‌مندان به حضور در دروه‌های آموزشی این موسسه می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت اینترنتی موسسه و یا کانال تلگرام مراجعه کنند یا با شماره تماس ۸۴۳۸۸-۰۲۱ تماس بگیرند.

 

اخبار
  اقتصاد کلان
  نفت و گاز و پتروشیمی
  نیرو
  راه و شهرسازی
  بازرگانی
  صنایع
  خودرو
  معدن و صنایع معدنی
اخبار
  بانک و بیمه
  بورس
  صنایع غذایی و کشاورزی
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  کار و تعاون
  کسب و کار
  گردشگری
  اقتصاد جهان
  گوناگون
دسترسی‌ها
  گزارش تصویری
  نمایشگاه‌ها
  تورهای تجاری
  کنفرانس‌ها
  دوره‌های آموزشی
  کتاب
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات در اقتصاد امروز
  آر.اس.اس
   نسخه موبایل
حامیان طلایی اقتصاد امروز
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می‌باشد.