در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم خانگی صورت می‌گیرد

رونمایی «هایر» از جدیدترین فناوری‌های لوازم خانگی

تاریخ انتشار : ۳۰ آبان ماه ۱۳۹۶

«شرکت بازرگانی ایران» نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش محصولات خانگی و صوتی تصویری «هایر» در ایران، در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم خانگی حاضر می‌شود.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، «هایر» بزرگ‌ترین برند لوازم‌خانگی جهان در هشت سال اخیر، با بهره‌گیری از به‌روزترین تکنولوژی و متنوع‌ترین طرح‌ها و محصولات، نظر متقاضیان لوازم‌خانگی در سراسر دنیا را به خود جلب کرده است.

در این راستا، «شرکت بازرگانی ایران» نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش محصولات خانگی و صوتی تصویری «هایر» در ایران، در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم خانگی تهران، از جدیدترین تکنولوژی‌های لوازم خانگی که توسط برند «هایر» در دنیا معرفی شده است، رونمایی می‌کند.

بر اساس این گزارش، در این نمایشگاه، آخرین دستاوردهای «هایر» با تکنولوژی بدنه NEO در معرض بازدید علاقه مندان قرار خواهد گرفت. این فناوری بدنه لوازم خانگی از جمله یخچال و فریزر را ضد خش و ضربه کرده و نگرانی مصرف‌کننده از آسیب دیدن کالا در هنگام جابه‌جایی محصول و  همچنین خش و ضربه دیدگی توسط کودکان در منزل را برطرف می‌کند.

علاوه بر این در این نمایشگاه، جدیدترین ماشین لباسشویی‌های «هایر» که از حداقل مصرف انرژی برخوردار بوده و مطابق با استانداردهای اروپایی (مصرف انرژی A+++ ) در تمامی مدل‌ها تولید شده، رونمایی می‌شود.

شرکت بازرگانی ایران در بیانیه‌ای که به مناسبت حضور «هایر» در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم‌خانگی منتشر کرده، آورده است: سهم فروش «هایر» در بازار جهانی لوازم‌خانگی بر اساس اطلاعات سایت یورومونیتور در سال ۲۰۱۶ بیش از ۹ درصد بوده و شرکت بازرگانی ایران به عنوان نماینده مجاز «هایر» در ایران، قصد دارد طی ۵ سال آینده و با توجه به امکانات و بسترهای موجود و همچنین تجربه بیش از سه دهه فروش لوازم خانگی این شرکت در بازار ایران، سهم فروش این برند را در بازار کشور ایران به سهم بازار جهانی «هایر»، نزدیک کند.

هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم خانگی از تاریخ ۲ تا ۵ آذرماه ۹۶ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود و غرفه محصولات لوازم خانگی «هایر»  در سالن ۶ نمایشگاه، میزبان بازدیدکنندگان است.

 





اخبار
  اقتصاد کلان
  نفت و گاز و پتروشیمی
  نیرو
  راه و شهرسازی
  بازرگانی
  صنایع
  خودرو
  معدن و صنایع معدنی
اخبار
  بانک و بیمه
  بورس
  صنایع غذایی و کشاورزی
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  کار و تعاون
  کسب و کار
  گردشگری
  اقتصاد جهان
  گوناگون
دسترسی‌ها
  گزارش تصویری
  نمایشگاه‌ها
  تورهای تجاری
  کنفرانس‌ها
  دوره‌های آموزشی
  کتاب
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات در اقتصاد امروز
  آر.اس.اس
   نسخه موبایل
حامیان طلایی اقتصاد امروز
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می‌باشد.