حضور «ابر سیاح» در نمایشگاه بین‌المللی تولیدات خوشخواب

تاریخ انتشار : ۱۹ آذر ماه ۱۳۹۶

شرکت تشک و خوشخواب «ابر سیاح» با حضور در نمایشگاه بین‌المللی تولیدات تشک و خوشخواب مشهد به تبادل اطلاعات و تکنولوژی‌های خود با شرکت‌های خارجی پرداخت.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، در نمایشگاه بین‌المللی تشک و خوشخواب مشهد که با استقبال گسترده کشورهای همسایه ایران همراه شد، یکی از شرکت‌های فعال ایرانی «ابر سیاح» بود که توانست محفل خوبی را برای ارتباط با شرکت‌های کشورهای همسایه فراهم و زمینه همکاری‌های دو و یا چند جانبه را ایجاد کند.

مهدی سیاح، مدیر شرکت «ابر سیاح»، این همایش را بسیار خوب و مفید ارزیابی کرد و گفت: این همایش می‌تواند قدمی مفید برای بالابردن سطح کیفی محصولات این حوزه باشد.

شرکت‌کنندگان در این همایش با توجه به ارتباطات اولیه و مفیدی که در انتقال اطلاعات و تجریبات داشته‌اند، متعهد شدند تا دور دیگری از این همایش در آینده نزدیک برای عقد برخی معاهدات، ترتیب دهند.

بر اساس این گزارش، در این همایش علاوه بر انتقال اطلاعات فنی، کنفرانسی نیز با موضوع وضعیت بازار تشک و خوشخواب و تحلیلی از آینده این صنعت، فرصت‌ها و تهدیدات آن ارائه شد. در این همایش علاوه بر شرکت‌های داخلی، تاجرانی از  کشورهای افغانستان، ترکمنستان و تاجیکستان حضور داشتند.

 

اخبار
  اقتصاد کلان
  نفت و گاز و پتروشیمی
  نیرو
  راه و شهرسازی
  بازرگانی
  صنایع
  خودرو
  معدن و صنایع معدنی
اخبار
  بانک و بیمه
  بورس
  صنایع غذایی و کشاورزی
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  کار و تعاون
  کسب و کار
  گردشگری
  اقتصاد جهان
  گوناگون
دسترسی‌ها
  گزارش تصویری
  نمایشگاه‌ها
  تورهای تجاری
  کنفرانس‌ها
  دوره‌های آموزشی
  کتاب
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات در اقتصاد امروز
  آر.اس.اس
   نسخه موبایل
حامیان طلایی اقتصاد امروز
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می‌باشد.