ظهور فن‌آوری جدید در علم آرشیو کشور

تاریخ انتشار : ۲۲ آذر ماه ۱۳۹۶

جدیدترین نسل بایگانی متحرک برقی – الکترونیک هوشمند کشور را با ابعادی به طول ٨ متر و با ظرفیت پرونده‌پذیری هر یونیت قفسه، ۱۳هزار و ۶۸۰ عدد پوشه  را هم اکنون در بیمارستان طبی کودکان قابل استفاده است.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام شرکت جهان بایگان، قفسه متحرک ریلی از جمله بدیع‌ترین سیستم‌ها در خدمت فضای آرشیو در جهان است؛ که تاکنون سه نسل از آن طراحی، تولید و مورد بهره‌برداری قرار گرفته است که این سیستم شامل بایگانی متحرک دستی، متحرک مکانیکال، بایگانی برقی، الکترونیک هوشمند به‌عنوان آخرین نسل آن در جهان است.

شرکت جهان بایگان از سال ۱۳۷۰ به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان در این زمینه، جدیدترین نسل بایگانی متحرک برقی – الکترونیک هوشمند کشور را با ابعادی به طول ٨ متر و با ظرفیت پرونده‌پذیری هر یونیت قفسه، ۱۳هزار و ۶۸۰ عدد پوشه  را هم‌اکنون در بیمارستان طبی کودکان، واقع در بلوار کشاورز تجهیز کرده است.

هر قفسه با وزنی بالغ بر ۵ تن، تنها با فشار یک دکمه از طریق پنل و یا ریموت کنترل از راه دور ظرف ۱۰ ثانیه جابه‌جا شده و اپراتور به حجم عظیمی از مدارک در کوتاه‌ترین زمان دسترسی دارد.

علاقه‌مندان که مایلند فضای بایگانی خود را بیش از ۱۸۰ درصد افزایش ظرفیت داده و جدیدترین سیستم مدرن دنیا را در آرشیو خود تجربه کنند، می‌توانند از طریق سایت شرکت جهان بایگان و یا با شماره تماس اختصاصی ۸۸۲۰۱۶۳۶-۰۲۱ با تیم تخصصی استان خود در ارتباط باشند.

 

 

اخبار
  اقتصاد کلان
  نفت و گاز و پتروشیمی
  نیرو
  راه و شهرسازی
  بازرگانی
  صنایع
  خودرو
  معدن و صنایع معدنی
اخبار
  بانک و بیمه
  بورس
  صنایع غذایی و کشاورزی
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  کار و تعاون
  کسب و کار
  گردشگری
  اقتصاد جهان
  گوناگون
دسترسی‌ها
  گزارش تصویری
  نمایشگاه‌ها
  تورهای تجاری
  کنفرانس‌ها
  دوره‌های آموزشی
  کتاب
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات در اقتصاد امروز
  آر.اس.اس
   نسخه موبایل
حامیان طلایی اقتصاد امروز
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می‌باشد.