کیان لوح ماهان چه خدماتی ارائه می‌کند؟

تاریخ انتشار : ۲۲ آذر ماه ۱۳۹۶

نظر به گسترش سیستم‌های اداری بدون کاغذ (paper less) و با در نظر گرفتن رشد حجم داده‌ها و کلیدی‌تر شدن نقش فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات در سال‌های اخیر و با نیم‌نگاهی به پیشرفت و توسعه تجهیزات شبکه و مخابراتی، سیستم‌های فیبر نوری لزوم تجمیع و تمرکز این تجهیزات در مراکزی خاص به‌نام مرکز داده، حفاظت فیزیکی این مراکز همواره یکی از دغدغه‌های مجموعه کیان لوح ماهان بوده است. 

به گزارش سرویس بازار ایسنا، واحد طراحی و مهندسی کیان لوح ماهان در سال جاری با تجهیز و تکمیل ماشین‌آلات خود امکان طراحی نمونه‌سازی و تولید انبوه انواع رک ایستاده، رکمونت، رک دیواری، سینی ثابت متحرک، پچ پنل، پاور ماژول، سنسور کنترل دما و کابینت باتری... را بهبود بخشید. واحد فروش شرکت در راستای تکریم مشتری و گسترش صنعت اقدام به اجرای طرح تشویقی اهدای دوربین و پاور بانک در ازای حد نصاب فروش در طرح سالانه خود کرده است.

همچنین به همت مدیران، مهندسان و طراحان شرکت و با استفاده از تجهیزات خریداری شده طی سال جاری، این شرکت توانسته است سبد کالایی خود را در سایر صنایع فلزی از قبیل صنایع مخابرات (کابینت بی تی اس، رک‌های مخابراتی ، رک های رادیو ، رک‌های out door، انواع کنسول و تابلوهای مخابراتی ) صنایع پتروشیمی (دیسپنسرهای گاز CNG)، خدمات بانکی (انواع خودپرداز، کیوسک بانکی، صندوق امانات و...)، تجهیزات آزمایشگاهی (تجهیز آمبولانس، اتوکلاو، هود آزمایشگاه و ...)، صنایع آشپزخانه (هود و گاز و...)، و سایر مصنوعات فلزی شرکت نظیر کمپرسور ، بدنه دستگاه جوش و...تکمیل کند.

 

اخبار
  اقتصاد کلان
  نفت و گاز و پتروشیمی
  نیرو
  راه و شهرسازی
  بازرگانی
  صنایع
  خودرو
  معدن و صنایع معدنی
اخبار
  بانک و بیمه
  بورس
  صنایع غذایی و کشاورزی
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  کار و تعاون
  کسب و کار
  گردشگری
  اقتصاد جهان
  گوناگون
دسترسی‌ها
  گزارش تصویری
  نمایشگاه‌ها
  تورهای تجاری
  کنفرانس‌ها
  دوره‌های آموزشی
  کتاب
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات در اقتصاد امروز
  آر.اس.اس
   نسخه موبایل
حامیان طلایی اقتصاد امروز
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می‌باشد.