چگونگی تأمین نیازهای غذای سالم

تاریخ انتشار : ۲۵ آذر ماه ۱۳۹۶

سالانه تعداد بسیار زیادی از شهروندان به دلیل مصرف غذاهای ناسالم دچار بیماری‌های مختلف می‌شوند و به ناچار علاوه بر تحمل درد و رنج این بیماری‌ها، هزینه‌های مضاعفی را نیز صرف فرآیند درمان می‌کنند. در این راستا گروه تولیدی نیکوان با هدف کمک به تأمین نیازهای غذایی سالم و بهبود تغذیه هموطنان، در زمینه‏‌های ارائه موادغذایی طبیعی و عاری از هرگونه مواد غیرطبیعی و شیمیایی فعالیت می‌کند.

 به گزارش سرویس بازار ایسنا، گروه تولیدی نیکوان همچنین در زمینه مطالعه و پژوهش در مورد خواص غذایی و دارویی مواد خوراکی فعالیت کرده و هم‌اکنون با بهره‏‌گیری از تجربه و دستاوردهای مهم ‏به‌عنوان یکی از تولیدکنندگان اصلی موادغذایی سالم در ذهن مشتریان خود جای گرفته است.

این گروه از شروع فعالیت خود همواره کیفیت، قیمت تمام شده پایین و رضایت مستمر مشتریان را جزو خط‏ مشی خود قرار داده و پس از دریافت پروانه از وزارت صنعت، معدن و تجارت و نظام صنفی، در صدد کسب گواهینامه‏‌های بین‏‌المللی در زمینه‏‌های مدیریت کیفیت (ایزو ۹۰۰۱) و مدیریت ایمنی موادغذایی (ایزو ۲۲۰۰۰) برآمده است. در همین راستا این گروه موفق به کسب نشان استاندارد و پروانه بهداشتی ساخت از سازمان غذا و دارو برای روغن‌های کنجد و زیتون شده است.

گروه نیکوان در راستای تکمیل سبد تغذیه سالم خانوار انواع ارده، حلوا ارده (حلوا ارده عسلی، حلوا ارده با شکر نیشکر، حلوا ارده با شیره خرما و ...) که به روش سنتی تولید می‌شوند را ارائه و در آخرین اقدام خود، انواع سویق از جمله سویق گندم، سویق عدس، سویق نخود، سویق کامل، سویق کودک، سویق سیب، سویق سنجد، سویق جو و... را به بازار عرضه کرده است.

گروه نیکوان همچنین به‌عنوان تولیدکننده بیش از شصت مدل از انواع روغن‌های گیاهی طبیعی که در زمینه  طبی و درمانی کاربرد دارد، فعالیت کرده که همه این محصولات توسط تیم تحقیقاتی از لحاظ کاربردی و اثر گزاری مورد بررسی و آزمایش قرار گرفته است.

با توجه به اهمیت تغذیه سالم برای اقشار عمومی اجتماع، این گروه نسبت به اطلاع رسانی محصولات خود و خواص و کاربرد آن‌ها در سایت این مجموعه و نیز شبکه‌های اجتماعی اقدام و مسئولیت اجتماعی خود را در این راستا انجام داده است. همچنین جهت سهولت در دسترسی هموطنان به محصولات این گروه فروشگاه اینترنتی را، راه‌اندازی کرده است.

گروه تولیدی نیکوان در سال ۱۳۹۱ با هدف کمک به تأمین نیازهای غذایی سالم و در راستای بهبود تغذیه هموطنان، فعالیت‌های خود را در زمینه‏‌های ارائه موادغذایی طبیعی و عاری از هرگونه مواد غیرطبیعی و شیمیایی آغاز کرده است.

 

اخبار
  اقتصاد کلان
  نفت و گاز و پتروشیمی
  نیرو
  راه و شهرسازی
  بازرگانی
  صنایع
  خودرو
  معدن و صنایع معدنی
اخبار
  بانک و بیمه
  بورس
  صنایع غذایی و کشاورزی
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  کار و تعاون
  کسب و کار
  گردشگری
  اقتصاد جهان
  گوناگون
دسترسی‌ها
  گزارش تصویری
  نمایشگاه‌ها
  تورهای تجاری
  کنفرانس‌ها
  دوره‌های آموزشی
  کتاب
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات در اقتصاد امروز
  آر.اس.اس
   نسخه موبایل
حامیان طلایی اقتصاد امروز
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می‌باشد.