تولید منحصر به فرد نرم‌افزار مدیریت کسب‌وکار

تاریخ انتشار : ۲۵ آذر ماه ۱۳۹۶

هایپریک با استفاده از به‌روزترین دستاوردهای حوزه فناوری اطلاعات، در مدت کوتاهی توانست محصولی منحصر به فرد در حوزه نرم‌افزارهای مدیریت کسب‌وکار تولید کند. این نرم‌افزار قدرتمند با امکانات ویژه‌ خود پاسخگوی تمام نیازهای کسب‌وکارهای کوچک بوده و حتی با توسعه کسب و کار، امکان ارتقا به بالاترین سطح برنامه‎های مدیریت منابع سازمانی را داراست.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، مرتضی قاسمی مدیرعامل مجموعه هایپریک با اشاره به مشکلات کسب‌وکارهای کوچک در همگام شدن با تحولات روز دنیا گفت: بلعیده شدن کسب‌وکارهای سنتی و خرد، با توسعه سیستم‌های یکپارچه فروش و روی آوردن مردم به خرید آنلاین در نگاه اول منطق رقابتی بازار و دنیای مدرن است، اما مجموعه هایپریک با دیدگاهی متفاوت به این قضیه نگاه می‌کند.

وی افزود: در این راستا، تیم جوان و خلاق هایپریک با استفاده از به‌روزترین دستاوردهای حوزه فناوری اطلاعات و با تکیه بر تجارب پیشگامان این عرصه، در مدت کوتاهی توانست محصولی منحصر به فرد در حوزه نرم‌افزارهای مدیریت کسب‌وکار تولید کند. این نرم‌افزار را در نگاه اول می‌توان یک نرم‌افزار حسابداری نامید، یا یک نرم‌افزار صندوق فروشگاهی، اما در حقیقت این نرم‌افزار قدرتمند با امکانات ویژه‌ خود پاسخگوی تمام نیازهای کسب‌وکارهای کوچک بوده و حتی با توسعه کسب و کار، امکان ارتقا به بالاترین سطح برنامه‎های مدیریت منابع سازمانی را دارا است. 

قاسمی با اشاره به اینکه تمام امکانات متداول نرم افزارهای مشابه در این نرم‌افزار جمع شده است، افزود: این نرم‌افزار با کاهش پیچیدگی و کنترل دسترسی‌ها، با رعایت تمام استاندارها و الزامات سیستم‌های مالی، به گونه‌ای طراحی شده است که کاربر نیازی به تسلط بر مباحث حسابداری و انبارداری ندارد. اما در عین حال می‌تواند تمام خواسته‌ها و نیازهای یک کاربر حرفه‌ای را نیز برآورده سازد.

مدیرعامل مجموعه هایپریک از امکان راه‌اندازی فروش اینترنتی و ارائه خدمات آنلاین به عنوان مزیت ویژه و اختصاصی این نرم‌افزار نام برد. با استفاده از این نرم‌افزار، صاحبان کسب‌وکار در هر سطحی می‌توانند هم‌زمان با ادامه روال سابق و سنتی، خدمات آنلاین را به فعالیت‌های مجموعه خود افزوده و فروشگاه اینترنتی خود را راه‌اندازی کنند.

وی افزود: راه‌اندازی یک فروشگاه آنلاین در کنار زمان‌بر بودن، نیاز به صرف هزینه‌ بالایی برای طراحی، اجرا، راه‌اندازی، اداره و پشتیبانی دارد و اخذ مجوزهای لازم نیز یکی دیگر از معضلات پیش رو است. اما با استفاده از این نرم‌افزار، صاحبان کسب‌وکار می‌توانند در کنار استفاده از سایر امکانات آن برای مدیریت مجموعه خود، در عرض چند روز شعبه اینترنتی فروشگاه خود را نیز راه‌اندازی کنند.

سیستم ابری و تحت وب این نرم‌افزار، مدیریت دقیق و نظارت کامل بر همه امور داخلی و خارجی مجموعه را در هر زمان و مکان فراهم می‌کند. پیکربندی سرور آن به نحوی انجام شده است که محدودیتی در تعداد کاربر نداشته و ترافیک بالای کاربران خللی در عملکرد و پاسخگویی آن به وجود نمی‌آورد. ضمن اینکه در کنار پشتیبانی از نسخه موبایل، در حال حاضر دو اپلیکیشن نیز در کنار این نرم‌افزار طراحی شده که دسترسی و استفاده از این نرم‌افزار را بیش از پیش آسان و لذت بخش می‌کند.

قاسمی در مورد تست این نرم‌افزار توضیح داد: در فاز اول اجرایی، نرم‌افزار در اختیار صنف سوپرمارکت‌داران شهر تهران قرار گرفت، تا با توجه به تنوع محصول و تعداد بالای تراکنش، تمام مشکلات احتمالی شناسایی و برطرف شوند. در حال حاضر روز به روز به تعداد این فروشگاه‌ها افزوده شده و هایپریک در حال راه‌اندازی سایر بخش‌های خود و گسترش در کل کشور است.
مجموعه هایپریک علاوه بر پشتیبانی کامل و بی‌قید و شرط، پیوسته در حال تحقیق و توسعه نرم‌افزار بوده و افزودن امکانات جدید بر اساس نیاز روز جامعه و نیازهای اختصاصی اصناف مختلف، توسعه نرم‌افزار همگام با آخرین دستاوردهای تکنولوژی و سازگاری با انواع سخت افزارهای مرتبط، خط مشی این مجموعه است.

 

اخبار
  اقتصاد کلان
  نفت و گاز و پتروشیمی
  نیرو
  راه و شهرسازی
  بازرگانی
  صنایع
  خودرو
  معدن و صنایع معدنی
اخبار
  بانک و بیمه
  بورس
  صنایع غذایی و کشاورزی
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  کار و تعاون
  کسب و کار
  گردشگری
  اقتصاد جهان
  گوناگون
دسترسی‌ها
  گزارش تصویری
  نمایشگاه‌ها
  تورهای تجاری
  کنفرانس‌ها
  دوره‌های آموزشی
  کتاب
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات در اقتصاد امروز
  آر.اس.اس
   نسخه موبایل
حامیان طلایی اقتصاد امروز
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می‌باشد.