تجربه جدید سفر با سفربان سیر ایرانیان

تاریخ انتشار : ۲۷ آذر ماه ۱۳۹۶

سفرکردن به ما کمک می‌کند تا با فاصله گرفتن از فضای روزمره زندگی بتوانیم انرژی خود را بازیابی کرده و برای ادامه راه انرژی و روحیه تازه به دست آوریم. داشتن یک سفر تفریحی پرهیجان خوب است؛ اما بهترین سفرها آنهایی هستند که روح را هم درگیر ‌کند.  سفرهایی که در آن تجربه‌های جدید کسب کرده‌ کنید و پس از بازگشت از آنها تغییراتی کوچک یا بزرگ، در شیوه زندگی و نگرش شما اتفاق افتاده است.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام سفربان سیر ایرانیان، این مجموعه یک آژانس هواپیمایی متشکل از نیروهای جوان و با انگیزه، با هدف ارایه خدمات مسافرتی و گردشگری با کیفیت و متفاوت فعالیت خود را آغاز کرده است . ماموریت اصلی این شرکت اجرای تورهای مسافرتی به مقاصد ویژه و خاص دنیا و همچنین ارایه خدمات مسافرتی مانند اخذ ویزای کشورهای آسیایی و اروپایی، مشاوره در خصوص سفرهای کاری ویژه شرکت‌های تجاری و بازرگانی، برگزاری تورهای خاص برای مناسبت‌های مختلف است.

آنچه این شرکت را از سایر شرکت‌ها متمایز می‌کند، توجه ویژه به برگزاری هرچه بهتر و با کیفیت‌تر سفر و همراهی و حمایت از مسافران در طول سفر بوده و همچنین آنچه برای این شرکت از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، توجه و بررسی ویژه به نظرات، انتقادات و پیشنهادات مسافران بعد از سفر و تلاش در برطرف کردن نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت در ارایه خدمات است.

سفربان سیر ایرانیان تلاش می‌کند تا در برگزاری هرچه بهتر این تجربه سازنده کنار مسافران باشد.

این شرکت ارایه‌دهنده خدمات مسافرتی به شامل: ارایه خدمات ویزای کشورهای آسیایی – اروپایی، ارایه خدمات رزرواسیون هتل در سراسر دنیا، برگزاری تورهای مسافرتی در مسیرهای ویژه مانند برزیل- آفریقای جنوبی- مراکش، برگزاری تورهای مسافرتی در کلیه مسیرهای اروپایی همراه با خدمات ویزای شینگن- رزرو هتل- پرواز، ارایه خدمات اخذ بلیط از ایرلاین‌های خارجی با بهترین قیمت و در کمترین زمان ممکن با شرایط پرداخت طولانی مدت برای شرکت‌ها و سازمان‌ها و برگزاری تورهای آموزشی، همایش‌ها و جشن‌ها برای مشتریان ویژه با بهترین کیفیت و قیمت است.

دیگر امکانی که این شرکت را از سایر رقبا متمایز می‌کند، امکان رزرو آنلاین تور و هتل‌های چارتری در سراسر دنیا و به‌طور مستقیم با کارگزاران مختلف در کشورهای مختلف است که برای اولین بار و با هدف اقامت در بهترین هتل‌ها و با کمترین هزینه در وب‌سایت سفربان سیر ایرانیان قرار داده شده است.

 

اخبار
  اقتصاد کلان
  نفت و گاز و پتروشیمی
  نیرو
  راه و شهرسازی
  بازرگانی
  صنایع
  خودرو
  معدن و صنایع معدنی
اخبار
  بانک و بیمه
  بورس
  صنایع غذایی و کشاورزی
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  کار و تعاون
  کسب و کار
  گردشگری
  اقتصاد جهان
  گوناگون
دسترسی‌ها
  گزارش تصویری
  نمایشگاه‌ها
  تورهای تجاری
  کنفرانس‌ها
  دوره‌های آموزشی
  کتاب
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات در اقتصاد امروز
  آر.اس.اس
   نسخه موبایل
حامیان طلایی اقتصاد امروز
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می‌باشد.