چگونه به صربستان سفر کنیم؟

تاریخ انتشار : ۱۰ دي ماه ۱۳۹۶

آژانس مسافرتی رامیارگشت به عنوان آژانسی پیشرو در ارائه خدمات مسافرتی، در حال حاضر برگزارکننده تورهای تفریحی بلگراد، پایتخت صربستان است. 

به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام رامیار گشت، مقامات صربستان به تازگی اعلام کردند که سفر به صربستان برای ایرانیان بدون ویزا امکان‌پذیر است. به همین دلیل نیز این کشور می‌تواند تبدیل به مقصد جدید سفرهای خارجی ایرانیان شود. بهترین زمان برای سفر به صربستان اواخر بهار و اوایل پاییز است. قبل از لغو ویزای صربستان برای اتباع ایرانی، سفر به این کشور بسیار سخت و دشوار بود. به همین دلیل احتمال رد شدن درخواست متقاضی اخذ ویزای صربستان کاملا وجود داشت. اگر قبل از اجرای قانون عدم نیاز روادید برای ایرانیان، فردی قصد سفر به صربستان را داشت، باید مدارکی از جمله تمکن مالی با حدود ۴۰ میلیون تومان موجودی، بلیط رفت و برگشت قطعی هواپیما، واچر هتل در کل زمان مدت اقامت، دعوتنامه و… را به همراه داشت. اما با برداشته شدن ویزای صربستان، دیگر نیازی به این مدارک نیست و تنها با یک پاسپورت، با اعتبار حداقل شش ماه، به راحتی می‌توان وارد یکی از شهرهای صربستان شده و حداکثر ۳۰ روز در این کشور اقامت داشت. 

یکی از دغدغه‌های همیشگی مسافران تورهای خارجی، تامین هزینه‌های سفر است. با توجه به استقبال گسترده مسافران ایرانی از جاذبه‌های گردشگری کشورهای همسایه مانند: ترکیه، گرجستان، دبی و به تازگی صربستان، آژانس مسافرتی رامیارگشت با سابقه ۱۵ سال ارائه خدمات مسافرتی، اقدام به برگزاری تورهای خارجی و داخلی با شرایط اقساط ۴ تا ۹ ماهه کرده است تا مسافران بیشتری بتوانند از این امکانات بهره‌مند شوند. جهت آگاهی از شرایط تورهای اقساطی می‌توانید با کارشناسان آژانس تماس حاصل کنید.

 

 

اخبار
  اقتصاد کلان
  نفت و گاز و پتروشیمی
  نیرو
  راه و شهرسازی
  بازرگانی
  صنایع
  خودرو
  معدن و صنایع معدنی
اخبار
  بانک و بیمه
  بورس
  صنایع غذایی و کشاورزی
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  کار و تعاون
  کسب و کار
  گردشگری
  اقتصاد جهان
  گوناگون
دسترسی‌ها
  گزارش تصویری
  نمایشگاه‌ها
  تورهای تجاری
  کنفرانس‌ها
  دوره‌های آموزشی
  کتاب
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات در اقتصاد امروز
  آر.اس.اس
   نسخه موبایل
حامیان طلایی اقتصاد امروز
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می‌باشد.