رئیس ستاد دهه فجر پست بانک‌ایران برنامه‌های این بانک در ایام‌الله فجر را اعلام کرد

داود کریمی مدیر امور هماهنگی حوزه مدیریت و رئیس ستاد گرامیداشت دهه فجر پست بانک ایران، برنامه‌های این بانک برای گرامیداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را اعلام کرد.

تاریخ انتشار : ۱۴ بهمن ماه ۱۳۹۶

به گزارش روابط عمومی پست بانک ایران: دکتر کریمی؛ افتتاح طرح‌ها و پروژه‌ها در سراسر کشور با حضور مهندس آذری جهرمی وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات، خسرو فرحی مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره این بانک، مدیران شعب استانها و مدیران استانی و محلی، برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی، برگزاری جشن پیروزی انقلاب، دیدار با خانواده‌های معظم شهداء و راه‌اندازی ایستگاه‌های صلواتی در مسیر راهپیمائی 22 بهمن و ترویج شعائر انقلاب درسطح بانک را از مهمترین برنامه‌های این ستاد برشمرد.
وی تصریح کرد: در همین ایام طرح‌های این بانک با اعتباری بالغ بر 172 میلیارد ریال مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد و 790 پروژه ایجادی و صنایع تکمیلی نیز در سراسر کشور با پرداخت 970 میلیارد ریال تسهیلات توسط این بانک تأمین مالی می‌شود.
کریمی افزود: بهره‌برداری از طرح‌های اشخاص حقیقی و حقوقی تأمین مالی شده از طریق تسهیلات صندوق توسعه ملی، افتتاح، بهسازی و بهره‌برداری از شعبه و باجه بانکی، راه‌اندازی و بهره‌برداری از تجهیزات و نرم‌افزارها در حوزه بانکداری نوین و طرح‌های توانمندسازی دهیاری‌ها و تقویت و نوسازی ناوگان حمل و نقل شهری که با حضور مسئولان کشوری و استانی در سراسر کشور افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.
رئیس ستاد گرامیداشت دهه فجر پست بانک ایران درپایان عنوان کرد: این بانک به عنوان یک نهاد برخاسته از بطن انقلاب اسلامی، خدمت به مناطق محروم را در اولویت برنامه‌ها دارد و تلاش می‌کند در این ایام خدمات اشتغال و دستاوردهای خود را به مسئولان و هموطنان تبیین کند.
 

 

اخبار
  اقتصاد کلان
  نفت و گاز و پتروشیمی
  نیرو
  راه و شهرسازی
  بازرگانی
  صنایع
  خودرو
  معدن و صنایع معدنی
اخبار
  بانک و بیمه
  بورس
  صنایع غذایی و کشاورزی
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  کار و تعاون
  کسب و کار
  گردشگری
  اقتصاد جهان
  گوناگون
دسترسی‌ها
  گزارش تصویری
  نمایشگاه‌ها
  تورهای تجاری
  کنفرانس‌ها
  دوره‌های آموزشی
  کتاب
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات در اقتصاد امروز
  آر.اس.اس
   نسخه موبایل
حامیان طلایی اقتصاد امروز
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می‌باشد.