خرید آنلاین گوشت؛ خداحافظی با بازار سنتی

تاریخ انتشار : ۱۴ بهمن ماه ۱۳۹۶

استارتاپ گوشت‌آلو از یک ایده جدید برای ارائه فرآورده‌های پروتئینی کمک گرفته است. در این روش برخلاف روش سنتی قصابی‌ها، ابتدا سفارشات مشتریان جمع‌آوری شده و سپس اقدام به تهیه گوشت از کشتارگاه‌های صنعتی و تحویل آن در محل مورد نظر آنها می‌شود.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام روابط عمومی گوشت‌آلو، در این سیستم  به دلیل تغییر چرخه عرضه و تقاضا، گوشت به اندازه نیاز، تهیه و فرآوری می‌شود و به هیچ وجه در یخچال مغازه به امید فروش فردا، انبار نمی‌شود.

همچنین در این روش گوشت تازه از کشتارگاه‌ها تهیه و به دست مشتریان می‌رسد و به دلیل نبود هزینه‌های مازاد روش‌های سنتی، قیمت مناسبی هم دارد. علاوه بر این، هزینه ارسال سفارشات رایگان است و همچنین در مقیاس بزرگ‌تر از کشتار بی‌رویه دام و طیور جلوگیری می‌شود.

طبق گزارشات شش ماهه اول کاری گوشت‌آلو و به بیان مسئول روابط عمومی تیم، مشتریانی که از این سرویس جدید استفاده کردند، از تازه‌بودن سفارشات ارسال شده و کیفیت بالا و قیمت عالی و منصفانه آن رضایت داشتند؛ فیلم‌ها و عکس‌های متعددی با مضمون رضایت از محصول در صفحات مجازی سرویس گوشت‌آلو مانند تلگرام و اینستاگرام موجود است.

کارشناس روابط عمومی مجموعه گوشت‌آلو در جواب این سوال که مردم چطور به سرویس شما اعتماد می‌کنند، بیان کرد: با توجه به اینکه ما طبق سفارش اقدام به تهیه گوشت از منابع دست اول در کشتارگاه‌ها کرده و آن را طی یک روز کاری تحویل می‌دهیم، امکان بی‌کیفیت بودن و تازه نبودن در محصولات ما وجود ندارد و مشتریانی که از ما خرید می‌کنند به خوبی از این موضوع آگاه هستند. همچنین به دلیل اطمینان خاطر ما از کیفیت و تازگی محصولاتمان، امکان مرجوعی کالا در سیستم ما وجود دارد.

این سرویس فعلا در تهران فعال است و مشتریان آن از طریق اپلیکیشن اندروید، وب‌سایت، ارتباط تلگرامی و تماس تلفنی سفارشات خود را در سیستم ثبت می‌کنند و علاوه بر امکان سفارش در حجم‌های کم و زیاد امکان سفارشی‌سازی محصولات در مورد نحوه برش و فرآوری آنها هم وجود دارد. این سفارش‌ها طی یک روز کاری از کشتارگاه‌های صنعتی اطراف تهران تهیه و آماده شده و به دست مشتریان می‌رسد.

 

 

اخبار
  اقتصاد کلان
  نفت و گاز و پتروشیمی
  نیرو
  راه و شهرسازی
  بازرگانی
  صنایع
  خودرو
  معدن و صنایع معدنی
اخبار
  بانک و بیمه
  بورس
  صنایع غذایی و کشاورزی
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  کار و تعاون
  کسب و کار
  گردشگری
  اقتصاد جهان
  گوناگون
دسترسی‌ها
  گزارش تصویری
  نمایشگاه‌ها
  تورهای تجاری
  کنفرانس‌ها
  دوره‌های آموزشی
  کتاب
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات در اقتصاد امروز
  آر.اس.اس
   نسخه موبایل
حامیان طلایی اقتصاد امروز
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می‌باشد.