توسط شرکت جامه پوش آرا صورت می‌گیرد

عرضه محصول ایرانی با کیفیت جهانی

تاریخ انتشار : ۱۵ بهمن ماه ۱۳۹۶

نگرش جدید تجارت جهانی به مد در ایجاد سبکی جدید موثر بوده و تولید محصولات مد روز در یک شرکت ایرانی باعث شده است تا البسه casual و اسپرت مردانه و زنانه در گروه سنی ۱۵ سال به بالا توسط یک شرکت ایرانی با کیفیت استاندارد جهانی به هموطنان عرضه شود.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، شرکت جامه پوش آرا (JPA)، در سال۱۳۶۱ تحت عنوان تولید پوشاک ورزشی فخار فعالیت خود را آغاز کرد و در سال ۱۳۷۶ نام این واحد تولیدی به جامه پوش آرا تغییر یافت.

این برند در کارخانه‌ای به مساحت ۵ هزار و ۷۰۰ متر مربع در شهرک صنعتی سپهر نظر آباد کرج (شامل فضای تولیدی و فروشگاهی) در حال فعالیت بوده، محصولات jpa به بیش از ۱۰۰فروشگاه در سراسر کشور عرضه می‌شود.

محصولات این شرکت در ۲۸ گروه کالایی و سالانه با بیش از ۳۰۰طرح تولید می‌شود و این شرکت توانسته است تا کنون استانداردهای ایزو ۲۰۰۸: ۹۰۰۱ و سه استاندارد ملی و جوایز متعددی را کسب کند که در این میان افتخار کسب دو نشان بین‌المللی از اتحادیه اروپا با عناوین نشان شوالیه صنعت پوشاک ورزشی ایران و نشان لژیونر آفیسر (نشان عالی لیاقت فرمانروا) شده است.

هدف مجموعه جامه پوش آرا تولید پوشاک مد روز با کیفیت بالا بر مبنای امکانات این شرکت و ایجاد نمایندگی‌های فروش در سراسر کشور است. همچنین فراهم کردن شبکه‌های فروش جایگزین از طریق سرمایه‌گذاری مشترک با برندهای مشهور خارجی در دستور کار این این شرکت است.

 

 

اخبار
  اقتصاد کلان
  نفت و گاز و پتروشیمی
  نیرو
  راه و شهرسازی
  بازرگانی
  صنایع
  خودرو
  معدن و صنایع معدنی
اخبار
  بانک و بیمه
  بورس
  صنایع غذایی و کشاورزی
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  کار و تعاون
  کسب و کار
  گردشگری
  اقتصاد جهان
  گوناگون
دسترسی‌ها
  گزارش تصویری
  نمایشگاه‌ها
  تورهای تجاری
  کنفرانس‌ها
  دوره‌های آموزشی
  کتاب
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات در اقتصاد امروز
  آر.اس.اس
   نسخه موبایل
حامیان طلایی اقتصاد امروز
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می‌باشد.