حضور آرفونی در « اصفهان فارما »

تاریخ انتشار : ۲۱ بهمن ماه ۱۳۹۶

در ادامه برگزاری موفقیت‌آمیز نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته (ایران‌فارما) در تهران و پیرو حمایت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، سازمان غذا و دارو، نمایشگاه اصفهان‌فارما به عنوان اولین نمونه از این نمایشگاه‌ها در اصفهان برگزار شد و مبلمان اداری آرفونی نیز در این نمایشگاه حاضر شد.

از مهم‌ترین اهداف نمایشگاه اصفهان فارما، می‌توان به ارتقای سطح دانش تخصصی، ایجاد بازارهای جدید دارویی در کشور، آموزشِ مخاطبِ متخصص، معرفی توانمندی صنایع دارویی اصفهان، جذب مشارکت سرمایه‌گذاران و ارتقای شاخص‌های صادرات در داروسازی این شهر اشاره کرد.

اصفهان فارما رویدادی تخصصی میان‌رشته‌ای در حوزه دارو و صنایع وابسته به دارو با رویکرد سلامت جامعه و توجه به ارائه بهترین‌ها به بیماران است.

این رویداد نمایشگاهی در فضایی به ابعاد 3هزار و 500متر و از 18 تا 20 بهمن 1396 در محل سالن نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان برگزار شد.

مبلمان اداری آرفونی با توجه به حضور در نمایشگاه‌ها و همایش‌های بزرگ در زمینه تجهیزات پزشکی، بیمارستان و دارویی در این نمایشگاه در کنار مجله غذا و دارو حمایت خود را از صنعت بزرگ دارویی اعلام کرد.  

برند آرفونی با داشتن 10 سال سابقه فعالیت در زمینه تولید مبلمان اداری سفارشی و پارتیشن دو جداره در زمینه تجهیز کلینیکی و بیمارستان و مطب‌ها تجارب متعددی داشته است؛ از این رو با نیازها و خواسته‌های بیمارستان‌ها مبنی بر پارتیشن آزمایشگاهی، کف‌پوش آنتی‌باکتریال آشناست و نه تنها برای بیمارستان‌ها بلکه برای شرکت‌های داروسازی نیز موفق به انجام پروژه‌های متعدد بیمارستانی و کلینیکی همچون بیمارستان‌های محب، بیمارستان ابوریحان، بیمارستان بقیه‌الله، بیمارستان رضوی، کلینیک نور دیدگان، شرکت داروسازی عبیدی، با توجه به نیاز کارفرما و توجه به طراحی زیبا و مناسب کارمندان و بیماران شده است.

اخبار
  اقتصاد کلان
  نفت و گاز و پتروشیمی
  نیرو
  راه و شهرسازی
  بازرگانی
  صنایع
  خودرو
  معدن و صنایع معدنی
اخبار
  بانک و بیمه
  بورس
  صنایع غذایی و کشاورزی
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  کار و تعاون
  کسب و کار
  گردشگری
  اقتصاد جهان
  گوناگون
دسترسی‌ها
  گزارش تصویری
  نمایشگاه‌ها
  تورهای تجاری
  کنفرانس‌ها
  دوره‌های آموزشی
  کتاب
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات در اقتصاد امروز
  آر.اس.اس
   نسخه موبایل
حامیان طلایی اقتصاد امروز
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می‌باشد.