کمیسیون‌های تخصصی انجمن جوانان تهران تشکیل شد

تاریخ انتشار : ۱۷ مرداد ماه ۱۳۹۷

کمیسیون‌های تخصصی انجمن جوانان استان تهران، تشکیل و در اولین جلسه ارکان هیات‌رئیسه هر کمیسیون با رای اعضا انتخاب شدند.

به گزارش اقتصاد امروز، اعضای این انجمن هفته گذشته طی دو روز پیاپی و در 6 جلسه مستقل به ریاست علی محمدی‌تات شرکت کردند تا رئیس، نائب‌رئیس و دبیر کمیسیون‌های تخصصی را انتخاب کنند.

در این جلسه‌ها که ساختمان شماره 3 اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران تشکیل شد، داوطلبان حضور در ارکان کمیسیون‌ها به معرفی خود و برنامه‌هایشان پرداختند و در نهایت با رای‌گیری مخفی اعضا، مسئولان هر کمیسیون انتخاب شدند.

اولین کمیسیونی که ارکان خود را شناخت، کمیسیون «کسب‌وکارهای‌نوین، دانش‌بنیان، استارت‌آپ‌ها» بود. شبیر آسایش، علی عمیدی و علیرضا اشکان به ترتیب به عنوان رئیس، نائب‌رئیس و دبیر کمیسیون انتخاب شدند.

جلسه تعیین ارکان کمیسیون صنعت، معدن و انرژی با حضور 25 نفر از اعضا، با بیشترین میزان استقبال مواجه شد. در این جلسه امین فتحی، سیدسهراب حسینی و محمدحسین محمدی به ترتیب به عنوان رئیس، نائب‌رئیس و دبیر کمیسیون صنعت، معدن و انرژی انتخاب شدند.

در انتخابات کمیسیون تسهیل تجارت و توسعه صادرات نیز فرشید فرزانگان و حامد استیری به ترتیب مسئولیت رئیس و نائب‌رئیسی را برعهده گرفتند و نازنین فلاحتی به عنوان دبیر این کمیسیون برگزیده شد.

علیرضا قلعه، حسین اعلائی و فاطمه ثنائی‌اعلم نیز به ترتیب به عنوان رئیس، نائب‌رئیس و دبیر کمیسیون بازار پول و سرمایه انتخاب شدند.

انجمن جوانان استان تهران سال گذشته پس از تلاش‌های فراوان اتاق بازرگانی، صنایع و معادن تهران تشکیل شد و خردادماه امسال اعضای هیات‌مدیره خود را شناخت. این انجمن از اعضای جوان اتاق بازرگانی تهران و شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌ها تشکیل شده است.

 

انتهای خبر

اخبار
  اقتصاد کلان
  نفت و گاز و پتروشیمی
  نیرو
  راه و شهرسازی
  بازرگانی
  صنایع
  خودرو
  معدن و صنایع معدنی
اخبار
  بانک و بیمه
  بورس
  صنایع غذایی و کشاورزی
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  کار و تعاون
  کسب و کار
  گردشگری
  اقتصاد جهان
  گوناگون
دسترسی‌ها
  گزارش تصویری
  نمایشگاه‌ها
  تورهای تجاری
  کنفرانس‌ها
  دوره‌های آموزشی
  کتاب
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات در اقتصاد امروز
  آر.اس.اس
   نسخه موبایل
حامیان طلایی اقتصاد امروز
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می‌باشد.